BARKOD PROGRAMI                       

 

Barkod Programı kullanacaksanız dikkat etmeniz gerekenler var. Öncelikle Piyasada bulunan Barkod Programlarının özelliklerini inceleyin. Barkod Programı veren firmaların alt yapısını ve sizlere vereceği desteği inceleyin. Elde ettiğiniz bilgileri göz önüne alarak bir Barkod Programından beklentilerinizi belirleyin.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Barkod Programında ihtiyacınız olan en önemli özelliklerden biri Programı kullanırken sorunlarınız olduğunda sorunlarınızın hangi hızda çözüldüğüdür. Zira Barkodhesap Barkod Programı kullandığınızda programın içerisinden firmamıza destek talebinde bulunabilmekte ve talebinizin cevabı ekranınıza en kısa sürede gelmektedir. Barkodhesap olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve kesinlikle müşterinin memnun olmayacağı bir hizmeti dayatmamaktayız.

UYARI SİSTEMİ

Barkod Programının, kullanıcıların yapmış oldukları işlemleri yönlendirebilme ve uyarabilme yeteneği olmalıdır. Kullanıcı kayıt silerken veya kayıtlarda ciddi değişiklikler yaparken programın uyarı sisteminin kullanıcıları ciddi hatalar yapmasını engelleyici önlemleri alması işlem yaparken gerekli uyarıları dozunda yapması gerekmektedir.

YETERLİ İÇERİK

YETERLİ İÇERİK: Barkod Programı kullanan bir firma, Market, Kırtasiye, Nalbur, Ayakkabı Mağazası, Giyim Mağazası, Kuyumcu, Cafe, Restorant, Toptan Gıda veya Perakende mağazaları kullandıkları programda kendi firmasına has bazı özelliklerin bulunmasını ister. Barkodhesap Barkod Programı Firmaların çalışma alanlarına uygun özellikleri barındırır. Bu özelliği ile gereksiz, ihtiyaç duymadığı veya diğer firmaların ihtiyacı olan özelliklerin ekranda yer kaplamasını önler acil ihtiyaç duydukları özellikleri kolay ulaşılabilir hale getirebilir.

DOST KULLANICI ARAYÜZÜ

Kullandığınız Barkod Programının kullanıcı arayüzünün her yaşa ve eğitim düzeyine hitap eder nitelikte olması kullanıcılar için kolaylık sağlayacaktır.

Barkodhesap Barkod Programı 11 yaşındaki ortalama bir eğitim düzeyindeki çocuğun anlayabileceği ve kullanabileceği düzeyi dikkate alarak program arayüzleri hazırlanmış ve kullanıma sunulmuştur.

MUHATAP BULMA

Kullanıcıların en çok şikayet ettiği konulardan biri olan muhatap bulamama sorunu üzerinde durulması gereken bir konudur. Programın kullanıcıya verilmesi ve kurulumun yapılması sonrası kullanıcıların bir sorunla karşılaşması durumunda firma yetkilileri ile irtibat kuramama veya müşteri temsilcisine ulaşamama sorunu yaşanmaması gerekir.

 

GELİŞTİRİLEBİLİR DİZAYN

Teknoloji her geçen gün gelişmekte ve sanal dünyaya her gün yenilikler yansımaktadır. Bu yenilikler ilerledikçe hayatımızı kolaylaştıracak bir çok özellikle karşılaşmaktayız. Barkod Programlarınında günümüz teknolojisini kullanması ve günün yeniliklerinden haberdar olması gerekmektedir. Barkodhesap Barkod Programı kullanıcıların geri bildirim özelliği sayesinde kullanıcıların ihtiyaçlarını, önerilerini girebildikleri bir sayfa bulunmakta bu sayfadan taleplerini iletebilmekte ve bu talepler havuzda toplanarak yeni versiyonlarımıza ışık tutmaktadır.