top of page

Barkod Numarası nasıl alınır?

 

       Ürünlerinizin ambalajının üzerinde barkod numarası yokmu? Barkod numarası nasıl alınır? Barkod kodu ve numarası paketlerinizin üzerine nasıl basılır merakmı ediyorsunuz?

 

       Barkod numarası almak için öncelikle bir şahıs firması veya kurumsal bir şirketinizin olması gerekmektedir. Tabiki birde barkod numarası alabileceğiniz bir ürün üretiyor veya satıyor olmanız gerekir.

 

       Ürettiğiniz ürünün üzerine bir barkod kodu basmak istiyorsanız firmanızın kaydının yapılarak firmanıza bir firmakodu verilmektedir. Bu firma kodu ile artık ürünlerinize barkod numarası alabilirsiniz. 

 

    Barkod Numarası almak için ne yapmak gerekir?

 

       Barkod numarası alma sürecinde firmalara tüm işlemlerinin yapılarak firmanın kaydı ürünün kayıt edilmesi ve barkod numarasının oluşturulması sürecinde gerekli adımları sizleri yormadan tamamlıyoruz. Size hazır bir barkod kodu ve numarası veriyoruz bu numarayı ve kodu ambalajın üzerine basılması için doğrudan size, matbaanıza veya ambalajcınıza mail atıyoruz.

 

   Barkod numarası almak için hangi evraklar gerekli?

 

Faaliyet Belgesi (Son 3 ay içinde alınmış olmalı)

Vergi levhası fotokopisi

 

   Barkod numarası almanın maliyeti nedir?

 

       Ürün sayısına göre değişmekle beraber ürün sayısına göre maliyet bilgisi aşağıdaki gibidir.

 

Bir ürün için: 1400 TL

On ürün için: 2400 TL

Yüz Ürün için: 3400 TL

Bin Ürün İçin: 4400 TL

 

Ürünleriniz için verilen barkod numaraları firmanız üzerine kayıt edildiğinden verilen numaraların hangi üründe kullanılacağına firmanız karar verebilmektedir.

 

bottom of page