top of page
Giyim Mağaza Barkod Sistemi

GİYİM MAĞAZALARI İÇİN ÖZEL BARKODLU SATIŞ PROGRAMI

 

Giyim Sektörünün vazgeçilmez bir demirbaşı olan Barkodlu Satış Sistemi Mağazalara Profesyonel bir görüntünün yanı sıra mağazalarda karmaşanın önüne geçmekte, ürünlerin fiyatlandırılması satışı tanıtımı gibi işlerde kolaylık sağlamaktadır.

 

Giyim mağzalarında Barkodhesap Barkod Sistemini kullanan müşterilerimiz çoğunlukla veresiye talebinden ve pazarlık talebinden kurtulduklarını belirtmektedirler.

 

Mağaza sahipleri açısından, Giyim Mağazalarının en büyük sorunu pazarlık yapılması olarak görünmektedir. Barkodhesap Barkodlu Satış Sistemini tercih eden Mağaza sahiplerinin en fazla tercih sebepleri olarak, Pazarlık yapılması, Veresiye teklif edilmesi, Stok takibi, Fiyatların unutulması, kasiyerlerin ve tezgahtarların fiyatları aklında tutamaması, Raflarda ürünleri tek tek fiyatlandırmanın zorluğu, Raf Etiketi Basımı, Ay sonu gün sonu kasa ciro takibi, toplu fiyat değiştirme sıkıntısı, Kredi kartına farklı fiyatlandırma yapılması gibi nedenlerle Barkodhesap Barkodlu Satış Sistemini tercih etmekte olduklarını görmekteyiz.

 

Giyim mağazalarının Barkodlu Satış Sistemine geçerken çoğunlukla çekingen davrandıkları görünmektedir. Çünkü çok sayıda ürünü kayıt altına almanın çok zor olduğu düşünülmektedir. Ancak sisteme geçtikden sonra bu işin okadarda zor olmadığı anlaşılmakta ilk kurulum sırasında bir kaç gün emek verildikten sonra yıllarca rahat bir yönetim sistemine sahip oldukları görülmektedir.

bottom of page